Limuzyna z kierowcą Warszawa & Łódź
– luksusowy transport gości VIP

Jesteś organizatorem ważnego wydarzenia? Chcesz zapewnić swoim gościom luksusowy transport? Limuzyna z kierowcą z Viptrans24 to doskonały wybór. Oferujemy luksusowe limuzyny w Warszawie, Łodzi oraz po wcześniejszym ustaleniu w dowolnym miejscu w Polsce wraz z profesjonalnym szoferem. Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług.

Wynajem luksusowych samochodów

Firma Viptrans24 oferuje Państwu usługę wynajmu luksusowego samochodu z kierowcą do obsługi gości biznesowych, uroczystości rodzinnych, światowej sławy gwiazd show biznesu oraz polityki. Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2009 roku, w tym czasie mieliśmy przyjemność obsługiwać wiele ważnych osobistości oraz ważnych wydarzeń na terenie kraju. Liczba klientów VIP obsłużonych przez naszą firmę wciąż rośnie, co jest dla nas nagrodą i ważnym wyróżnieniem za naszą ciężką pracę i zaangażowanie, jakie wkładamy w każde kolejne zlecenie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w branży transportowej gdzie każde kolejne zamówienie traktujemy indywidualnie i staramy się spersonalizować wszystkie szczegóły pod wymagania postawione przez klienta.

Limuzyny Warszawa

Luksusowe limuzyny to najlepszy wybór jeśli planujesz ważną rodzinną uroczystość. Limuzyna z kierowcą świetnie sprawdzi się na ślubie, jako transport dla pary młodej lub najbliższej rodziny. Ważni goście biznesowi zasługują na jak najlepszą obsługę – prywatna limuzyna z kierowcą to gwarancja świetnego wrażenia. Dzięki profesjonalnej obsłudze i doskonałym samochodom goście biznesowi poczują się odpowiednio potraktowani. W przypadku ważnych wydarzeń, takich jak festiwale muzyczne czy filmowe, luksusowe limuzyny to konieczność. Odbiór gwiazd show biznesu z lotniska i transport do hotelu to zadanie, które w Viptrans24 wykonywaliśmy już wiele razy.

Oferujemy tylko wysokiej jakości usługi

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości usługi z zakresu wynajmu limuzyn oraz luksusowego transportu osobowego. Przykładamy dużą wagę do tego, aby żadna sytuacja na drodze nie mogła nas zaskoczyć, a doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat sprawia, że każda kolejna podróż przebiega bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wymagane kwalifikacje, a pojazdy jakimi dysponujemy, przechodzą regularny przegląd techniczny.

Wiemy czego oczekują klienci VIP. Nasze limuzyny to najnowsze, luksusowe modele takie jak Mercedes E Class, Mercedes S Class czy Mercedes V Class. W zależności od wymagań nasze limuzyny pomieszczą od 3 do 24 osób. Nasi kierowcy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Podróż w naszych limuzynach przebiega komfortowo i bezpiecznie. Samochody przechodzą regularne badania techniczne, a nasi kierowcy podnoszą swoje kwalifikacje oraz mówią po angielsku.

Limuzyna z kierowcą od Viptrans24 to najlepszy wybór w mieście Warszawa. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.
Naszego klienta stawiamy na pierwszym miejscu i staramy się spełnić wszystkie życzenia, tak aby zadowolenie z naszych usług było jak największe.

Ile kosztuje wynajem luksusowej limuzyny z kierowcą?

Ceny wynajmu limuzyny z kierowcą ustalamy indywidualnie, w zależności od:

  • ilości godzin pracy
  • przebytych kilometrów
  • dodatkowych wymagań osoby zamawiającej (np.: szampan, oklejenie limuzyny itp.)

Każdy klient jest dla nas ważny dlatego oferty na usługi VIP przygotowujemy indywidualnie według wymagań osoby zamawiającej.