O nas

TANI I LUKSUSOWY PRZEWÓZ OSÓB

TRANSPORT BUSEM WARSZAWA, ŁÓDŹ, MODLIN

Viptrans24 jest firmą zajmującą się profesjonalnym przewozem osób od 2009 roku. Od samego początku funkcjonowania w branży transportowej największy nacisk stawialiśmy na komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług przewozowych oraz flotę pojazdów dopasowana do potrzeb każdego klienta. Już dzisiaj zamów przewóz osób w naszej firmie, a przekonasz się, że podróżowanie z Viptrans24 to czysta przyjemność i minimum formalności. Gwarantujemy wysoki standard przewozów pasażerskich w cenie taniej taksówki. Oferujemy luksusowe auta osobowe, vany mieszczące do 9 osób plus spore ilości bagażu oraz wygodny transport busem.

TANIE TRANSFERY LOTNISKOWE WARSZAWA & ŁÓDŹ

Oferujemy tanie i luksusowe transfery na lotniska z Łodzi oraz Warszawy w dowolne miejsce w Polsce oraz Europie. Organizujemy transfery dla osób indywidualnych, firm, oraz grup zorganizowanych. Posiadamy samochody osobowe, 9 osobowe vany, 20 osobowe busy oraz limuzyny dla gości VIP Posiadamy 11 letnie doświadczenie w branży, gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz atrakcyjne ceny przejazdów. Posiadamy kierowców porozumiewających się w języku angielskim a wszystkie nasze auta posiadają terminale płatnicze.

WYNAJEM BUSÓW Z KIEROWCĄ WARSZAWA & ŁÓDŹ

VIPTRANS 24 oferuje Państwu wynajem komfortowych busów od 5 do 20 osób z doświadczonym profesjonalnym kierowcą, który zadba o bezpieczeństwo podróży obsługiwanych pasażerów. Wygodny bus jest idealnym rozwiązaniem na np. transfer na lotnisko, kilkudniową delegacje, transport gości VIP czy rodzinny wyjazd w odległe zakątki Polski oraz europy. Posiadamy bogatą flotę busów, nasze auta są zawsze czyste, sprawne i gotowe do drogi. Podróżuj z Viptrans24 zawsze tanio i bezpiecznie komfortowym busem z kulturalnym i odpowiedzialnym kierowcą.

LUKSUSOWY TRANSPORT VIP WARSZAWA & CAŁA POLSKA

Na przestrzeni lat doszliśmy do perfekcji w obsłudze VIPÓW na najwyższym poziomie, co przyniosło nam grono stałych zaufanych klientów z pierwszych stron gazet oraz gwiazd światowego formatu. Posiadamy szeroki wybór limuzyn oraz busów klasy VIP które dobieramy indywidualnie pod zlecenie klienta. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do wymagań obsługiwanych gości, gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pełną dyskrecję, aby każda podróż była wyjątkowa a nasi pasażerowie wracali do nas przy każdej kolejnej okazji.