Szukasz eleganckiego szofera z luksusowym samochodem? Bezpłatnie skonsultuj wycenę usługi pod nr +48 519 138 921

 

Na czym polega wynajem samochodu z kierowcą?

 

Wynajem auta z kierowcą to oferta dla tych osób, które muszą przemieścić się z miejsca na miejsce, ale nie mogą bądź nie chcą samodzielnie prowadzić samochodu. Oczywiście kluczowe są tu kwalifikacje kierowców. W końcu to im powierzasz swoje bezpieczeństwo, wynajmując samochód z kierowcą. Są to kierowcy doświadczeni i cechujący się wysoką kulturą osobistą. Zatem jazda z takim kierowcą jest bezpieczna i przyjemna.

 

Co ważne, przy tego typu usłudze oferowane są auta wysokiej klasy. Ma to ogromne znaczenie w przypadku wynajmu auta z kierowcą na ważne uroczystości bądź w celach biznesowych. Dodać także trzeba, że usługa nie polega wyłącznie do przewiezienia Klienta z miejsca na miejsce. Kierowca z autem wynajmowany jest na taki okres, jaki oczekuje tego Klient. Przykładowo kierowca może zawieść Klienta na spotkanie biznesowe, a następnie zaczeka na jego zakończenie, aby na koniec odwieźć Klienta z powrotem na miejsce docelowe. Dotyczy to także różnego rodzaju uroczystości. Kierowca może zawieźć gości na miejsce uroczystości, a następnie po jej zakończeniu odwieźć ich we wskazane miejsce.

 

Dla kogo wynajem samochodu z kierowcą?

 

Wynajem auta z kierowcą to dobre rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W przypadku przedsiębiorstw z usługi tej skorzystać mogą tak samo małe, średnie i duże firmy. Dla przedsiębiorcy decydującego się na wypożyczenie auta z kierowcą jest to przede wszystkim sposób na budowę swojego profesjonalnego wizerunku. To bardzo dobre rozwiązanie w przypadku wyjazdu na spotkanie biznesowe do kontrahenta, ale nie tylko. Samochód z kierowcą można także wysłać choćby na lotnisko czy dworzec w celu odbioru ważnego kontrahenta, klienta czy gościa. Firmy z usługi tej często korzystają także w przypadku organizacji różnego rodzaju konferencji czy eventów.

 

Auto z kierowcą wynająć mogą również osoby prywatne. Najczęściej dzieje się tak przy okazji różnego rodzaju uroczystości. Dobrym przykładem może być tu ślub i wesele. W takim przypadku samochód z kierowcą wypożyczany jest dla młodej pary. Często przy okazji różnych uroczystości kierowcę z samochodem można wynająć także choćby w celu odbioru najbliższej rodziny z lotniska czy dworca. To także świetny pomysł w przypadku urodzin czy wieczorów panieńskich i kawalerskich. Przyjazd na imprezę autem wysokiej klasy wraz z szoferem z pewnością zrobi wrażenie.

 

Innym przykładem sytuacji, w której przydatne może być auto wraz z kierowcą, to przeprowadzka. W przypadku mebli i większych urządzeń najczęściej korzysta się z firm przeprowadzkowych. Jednak mniejsze pakunki bez problemu przewieźć można w samochodzie osobowym.

 

Wypożyczenie samochodu z kierowcą

 

Co ważne, wypożyczenie auta z kierowcą jest bardzo proste. Można to zrobić za pośrednictwem strony www.viptrans24.pl. Wynajem auta łączy się także z odpowiednią wygodą oraz właściwym przystosowaniem samochodu. Po pierwsze, kierowca przyjeżdża pod wskazany adres. Wynajęte auto z kierowcą czeka zatem o wyznaczonej porze „pod drzwiami”. Po drugie, samochód jest odpowiednio przygodowy. Dokładnie umyty z zewnątrz i wewnątrz oraz nawoskowany, aby wręcz lśnił. Jeśli jest taka potrzeba, np. w przypadku ślubu i wesela, auto jest odpowiednio udekorowane. No i oczywiście sam kierowca jest zawsze ubrany elegancko.

 

Jak zatem widać, wypożyczenie samochodu z kierowcą to usługa, która przydatna może być w bardzo wielu sytuacjach. Warto zatem zastanowić się nad taką opcją przy okazji zbliżających się uroczystości czy ważnych spotkań.

 

Oferowane klasy samochodów :

 

a) KOMFORTOWY SEDAN TAXI -> auta osobowe dla maksymalnie 3 osób plus kierowca np Skoda Superb / Mercedes klasy E / Toyota Auris

b) BUSINESS CLASS SEDAN TAXI -> komfortowe limuzyny klasy premium dla maksymalnie 3 osób plus kierowca Mercedesy klasy S / Bmw serii 7 / Audi A8

c) KOMFORTOWE VANY -> busy dla przewozu maksymalnie 8 osób plus kierowca np Mercedesy Vito / Vw Caravelle / Ople Vivaro

d) BUSINESS CLASS VAN -> busy dla maksymalnie 7 osób o podwyższonym standardzie np Mercedesy Viano / Mercedesy V CLASS

e) BUSINESS CLASS BUS -> komfortowe busy do przewozy maksymalnie 20 osób plus kierowca Mercedes Sprinter dla maksymalnie 20 osób plus kierowca


--


Kind Regards / Pozdrawiam serdecznie Artur Granosik 
 
 
 
Mobile : (+48) 519 138 921 
 
 
 
TRANSFERY LOTNISKOWE | WYCIECZKI | DELEGACJE | TRANSPORT VIP CLASS
 
AIRPORT TRANSFERS | BUSINESS CLASS TRANSPORT | LUXURY LIMOUSINES