VIPTRANS 24 oferuje tanie i komfortowe przejazdy z miasta do miasta dla osób indywidualnych oraz firm . Świadczymy usługę przejazdów międzymiastowych do różnych miast kraju, m.in. z Warszawy, Łodzi, lotniska w Modlinie, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Gdyni i Krakowa. Od samego początku wiesz też, ile będzie kosztował twój transfer, a jego cena nie zmieni się, bez względu na okoliczności, porę roku czy sytuację na drogach. W niskiej cenie, komfortowych warunkach i zawsze na czas.

 

 

WYNAJEM AUTA Z KIEROWCĄ WARSZAWA -> WYJAZDY BIZNESOWE

VIPTRANS 24 zajmuje się kompleksową obsługa delegacji oraz wyjazdów firmowych na szkolenia i konferencje . Organizujemy transport dla pojedynczych gości VIP jak i zorganizowanych grup potrzebujących pełnej usługi transportowej. Obsługujemy pojedyncze , jak również kilkudniowe delegacje w najdalsze zakątki Polski oraz Europy. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze gości biznesowych, co pozwala nam profesjonalnie obsłużyć nawet najbardziej skomplikowane logistycznie przedsięwzięcia. Jesteśmy profesjonalistami dla których satysfakcja klienta jest priorytetem. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, terminowość oraz luksusową flotę aut.

 

 

Ile kosztuje wynajem samochodu z kierowcą w Warszawie ?

Koszt usługi ustalmy indywidualnie z klientem na podstawie przedstawionych informacji. Klasę pojazdów dzielimy na trzy podstawowe kategorie:

  • Klasę STANDARD
  • Klasę BUSINESS
  • Klasę VIP

Obsługujemy kilkudniowe wyjazdy oraz trasy objazdowe przy których nasi kierowcy są w razie potrzeby do dyspozycji obsługiwanych gości . W celu określenia kosztu usługi zachęcamy do wysłania zapytania lub kontaktu telefonicznego.