KOMFORTOWY PRZEWÓZ OSOB Z WARSZAWY - DLACZEGO VIPTRANS24 ?

 

Viptrans24 specjalizuje się w przewozach pasażerskich od ponad 10 lat, firma zaczęła działać już w 2009 roku. Od początku swojej działalności w branży transportowej firma kładzie bardzo duży nacisk na komfort, luksus transportowy, prywatne busy i bezpieczeństwo wszystkich pasażerów z Łodzi i Warszawy. Oferują bardzo szeroką gamę usług transportowych oraz flotę pojazdów zaprojektowanych specjalnie pod potrzeby każdego klienta od busów i minibusów oraz autobusów po luksusowe limuzyny.

 

 

PRZEWÓZ OSOB WARSZAWA BUSEM ORAZ LIMUZYNĄ TANIO & LUKSUSOWO

Nasza firma  oferuje też tanie transfery lotniskowe – Warszawa lotnisko Chopina i Modlin oraz Kraków i Łódź. Jako profesjonalna firma transportowa oferujemy tanie i luksusowe transfery na lotniska z Warszawy do Łodzi i Wrocławia do Łodzi i Warszawy lub bezpośrednio do do dowolnego miejsca w województwie mazowieckim oraz w całej Polsce i Europie. Organizujemy  transfery dla osób indywidualnych, np. transport z lotniska w Modlinie i na Port lotniczy Warszawa Łódź  i Radom.

 

 

PRZEWÓZ OSOB Z WARSZAWY PO CAŁEJ POLSCE DLA OSOB INDYWIDUALNYCH ORAZ FIRM

 

Już dziś możesz zamówić zamów przewóz osób w VIPTRANS24  czyli dobrej i taniej firmie, a przekonasz się w 100%, że podróżowanie z nami to czysta przyjemność, busy są czyste i zawsze gotowe do drogi. Gwarantujemy wysoki, konkretny, tani ale luksusowy poziom przewozów pasażerskich pomiędzy lotniskami za niską cenę . Oferują bardzo fajne luksusowe samochody osobowe, limuzyny, wany kilkuosobowe, oraz mini vany dla maksymalnie 9 osób, bardzo komfortowe przystosowane do przewozu gości VIP a także dużo bagażu i wygodny transport samochodami luksusowymi i przewóz autobusowy.

Kind Regards / Pozdrawiam serdecznie Artur Granosik 

 
 
 
Mobile : (+48) 519 138 921 
 
 
 
TRANSFERY LOTNISKOWE | WYCIECZKI | DELEGACJE | TRANSPORT VIP CLASS
 
AIRPORT TRANSFERS | BUSINESS CLASS TRANSPORT | LUXURY LIMOUSINES