Prywatne transfery z VIPTRANS24  to bezpieczny, tani i wygodny sposób podróżowania pomiędzy Łodzią a Częstochową

Oferujemy Ci najwyższej jakości usługę transportu, która zapewni najlepszą ofertę pod względem jakości obsługi oraz ceny z lotniska do miejsca docelowego lub/i transferu powrotnego z wyraźnym wskazaniem kosztów. Jeśli cel podróży znajduje się w granicach miasta, cena jest stała.

Przydatne informacje

Przydatne informacje o naszych usługach transportowych.

Transfer lotniskowy

Szukasz taniej i sprawdzonej usługi transportowej z lotniska? Zamów transfer lotniskowy w VIPTRANS24  , usługą docenianą przez użytkowników Trip-Advisora. Oferujemy usługę door-to-door, w no, komfortowych, klimatyzowanych  autach osobowych , minivanach i minibusach . Naszą załogę stanowią doświadczeni kierowcy, mówiący również w języku angielskim. 

Cena za transfer lotniskowy

Nasza cena jest niższa, niż taksówki lotniskowej. Cena jest stała, bez ukrytych kosztów. Nie musisz płacić gotówką. Możesz z góry zapłacić przelewem lub kartą u kierowcy ponieważ nasze auta są wyposażone w terminale płatnicze. Jeśli nadal nie jesteś pewny która opcja jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia, proszę weź pod uwagę że tylko prywatne transfery lotniskowe posiadają stałą cenę niezależnie od natężenia ruchu drogowego czy opóźnienia lotu. Nie musisz się martwić lokalizacją Twojego hotelu, Twoja opłata się nie zmieni, jeżeli znajduje się on tylko w granicach miasta, do którego planujesz podróż. Jeśli to możliwe, zawieziemy Cię bezpośrednio pod drzwi hotelu, to takie proste!

 

Opinie o usłudze 

VIPTRANS24 realizuje ponad 300 przejazdów każdego miesiąca od 2009 roku, obsługując klientów z całego świata podczas pobytu w Polsce, oraz innych europejskich miastach. Wielu z nich podzieliło się opinią na nasz temat. Z dumą możemy ogłosić, że portal Trip-Advisor przyznaje nam "Certyfikat Doskonałości" . Mamy ponad 130 pozytywnych opinii i wielu stałych klientów.\

 

CENNIK TRANSFERÓW TAXI & BUS Częstochowa <-> Łódź

 

a) Komfortowy SEDAN cena przejazdu 450 złotych brutto

b) BUSINESS CLASS SEDAN cena przejazdu 650 złotych brutto

c) Komfortowy VAN cena przejazdu 590 złotych brutto

d) BUSINESS CLASS VAN cena przejazdu 750 złotych brutto

e) BUSINESS CLASS BUS cena przejazdu 1290 złotych brutto

 

Podane ceny zawierają wszystkie dodatkowe koszty wraz z płatną autostradą oraz kosztem parkingu

 

Zamawiając transfer w naszej firmie mają Państwo gwarancje usługi na wysokim poziomie , bezpieczeństwa oraz braku ukrytych opłat

 

Pozdrawiamy serdecznie zespół www.viptrans24.pl