Osobisty kierowca z VipTrans24

 

Firma Viptrans24 oferuje Państwu usługę wynajmu samochodu z kierowcą do obsługi gości biznesowych, uroczystości rodzinnych .Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2009 roku, w tym czasie mieliśmy przyjemność obsługiwać wiele ważnych osobistości oraz ważnych wydarzeń na terenie kraju. Liczba klientów VIP obsłużonych przez naszą firmę wciąż rośnie, co jest dla nas nagrodą i ważnym wyróżnieniem za naszą ciężką pracę i zaangażowanie, jakie wkładamy w każde kolejne zlecenie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w branży transportowej gdzie każde kolejne zamówienie traktujemy indywidualnie i staramy się spersonalizować wszystkie szczegóły pod wymagania postawione przez klienta.

 

 

 

Oferujemy tylko wysokiej jakości usługi

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości usługi z zakresu wynajmu samochodów z kierowcą  oraz luksusowego transportu osobowego. Przykładamy dużą wagę do tego, aby żadna sytuacja na drodze nie mogła nas zaskoczyć, a doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat sprawia, że każda kolejna podróż przebiega bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wymagane kwalifikacje, a pojazdy jakimi dysponujemy, przechodzą regularny przegląd techniczny.

Wiemy czego oczekują klienci VIP. Nasze limuzyny to najnowsze, luksusowe modele takie jak Mercedes E Class, Mercedes S Class czy Mercedes V Class. W zależności od wymagań nasze limuzyny pomieszczą od 3 do 24 osób. Nasi kierowcy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Podróż w naszych limuzynach przebiega komfortowo i bezpiecznie. Samochody przechodzą regularne badania techniczne, a nasi kierowcy podnoszą swoje kwalifikacje oraz mówią po angielsku.

Limuzyna z kierowcą od Viptrans24 to najlepszy wybór w mieście Łódz. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.
Naszego klienta stawiamy na pierwszym miejscu i staramy się spełnić wszystkie życzenia, tak aby zadowolenie z naszych usług było jak największe.

Ile kosztuje wynajem auta z kierowcą?

Ceny wynajmu samochodu z kierowcą ustalamy indywidualnie, w zależności od:

  • ilości godzin pracy
  • przebytych kilometrów
  • dodatkowych wymagań osoby zamawiającej (np.: szampan, oklejenie limuzyny itp.)

Każdy klient jest dla nas ważny dlatego oferty na usługi VIP przygotowujemy indywidualnie według wymagań osoby zamawiającej.