Wynajem limuzyn


Wynajem limuzyn zdjęcie
Wynajem limuzyn zdjęcie
Wynajem limuzyn zdjęcie

Wynajem limuzyny z kierowcą & luksusowy transport gości VIP

Firma Viptrans24 oferuje usługi przewozu osób na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w dziedzinie transportu ważnych osobistości, oraz gwiazd show biznesu. Zapewniamy wysokiej klasy samochody osobowe, busy, oraz wykwalifikowanych szoferów którzy w profesjonalny sposób zajmują się obsługą gości i zadbają o bezpieczna podroż poz wskazany adres.

Wynajem limuzyny w firmie Viptrans24 to możliwość osiągnięcia maksimum relaksu podczas jazdy ze względu na bogate wyposażenie jakie oferują nasze auta. Staramy się zaspokoić Państwa indywidualne potrzeby i sprostać wymaganiom wszystkich gości.

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości usługi z zakresu wynajmu limuzyn z Warszawy, Łodzi oraz Modlina. Przykładamy dużą wagę do tego, aby żadna sytuacja na drodze nie mogła nas zaskoczyć, a doświadczenie, które zdobywamy każdego dnia sprawia, że każda kolejna podróż będzie przebiegała bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wymagane kwalifikacje, a pojazdy jakimi dysponujemy, przechodzą regularny przegląd techniczny.

Luksusowy transport w firmie Viptrans24 to nie tylko zwykły wynajem luksusowego samochodu — z nami zorganizujesz także przejazd przez Polskę oraz Europę wraz ze zwiedzaniem, przewóz gości firmowych, transport na imprezy okolicznościowe lub wyjazdy na sympozja oraz inne ważne wydarzenia. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz dogodne warunki cenowe.

Ile kosztuje wynajem luksusowej limuzyny z kierowcą ?

Ceny wynajmu samochodu z kierowcą ustalamy indywidualnie, w zależności od:

– ilości godzin pracy

– przebytych kilometrów

– dodatkowych wymagań osoby zamawiającej (np.: szampan, oklejenie limuzyny itp )

Każdy klient jest dla nas ważny dlatego oferty na usługi VIP przygotowujemy indywidualnie według wymagań osoby zamawiającej.

Dostępne limuzyny:

– Bmw serii 7

– Mercedesy klasy S

– Mercedesy Viano

– Mercedesy V Class

– Mercedesy Sprinter